Album prvčka

Album prvčka - Josef Pospíchal | Menschenrechtaufnahrung.org Z veseljem vam predstavljamo knjigo Enodnevna bitja. Grki in skrivnost obstoja, napisal Mauro Bonazzi. Prenesite knjigo Enodnevna bitja. Grki in skrivnost obstoja v PDF, TXT, FB2 ali kateri koli drugi obliki, ki je možna na menschenrechtaufnahrung.org.

INFORMACIJE

AVTOR
Josef Pospíchal
DIMENZIJA
6,46 MB
IME DATOTEKE
Album prvčka.pdf
ISBN
9326799515177

OPIS

S svojim prvčkom sestavite enkraten mozaik spominov na prvo leto v šolski klopi! Kakšen je bil prvi šolski dan … Kako je bilo ime sošolcem in učiteljem … Kako uspešno je bilo prvo spričevalo … Kako je bilo na šolskem izletu … … in še veliko drugih doživetij. Lepite fotografije, rišite, zapisujte in ustvarite izviren spominski album, ki si ga bo z veseljem ogledala vsa družina.

Zaznamenáte... Album prvňáčka je skvělá kniha, která slouží k uchování vzpomínek. Když vaše dítě nastupuje do první třídy základní školy, je to velký zážitek pro něj a koneckonců i pro vás.

Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Kniha Album prvňáčka iba za 7,59 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Kupte knihu Album prvňáčka (Teresa Zalewska-Hoya) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 21 miliónů titulů. Album (slovo je mužského rodu, zastarano bolo stredného rodu) môže byť: .

POVEZANE KNJIGE