Hruškadóttir

Hruškadóttir - Jana Šrámková | Menschenrechtaufnahrung.org Z veseljem vam predstavljamo knjigo Enodnevna bitja. Grki in skrivnost obstoja, napisal Mauro Bonazzi. Prenesite knjigo Enodnevna bitja. Grki in skrivnost obstoja v PDF, TXT, FB2 ali kateri koli drugi obliki, ki je možna na menschenrechtaufnahrung.org.

INFORMACIJE

AVTOR
Jana Šrámková
DIMENZIJA
7,48 MB
IME DATOTEKE
Hruškadóttir.pdf
ISBN
3016964613587

OPIS

Da nekdo za denar kupi drevo mojega življenja, edino, kar mi je ostalo o očetu, hruško, ki jo je posadil zame teden po tem, ko sem se rodila, štiri mesece, preden je zapustil mojo mamo.

i přestože ztratíme milované osoby lusknutím prstů, jsme v dlouhé izolaci od životní radosti a smutek na nás leží jako mokrá deka, tak nakonec nacházíme světlo naděje. ... Hruškadóttir je krásný křehký příběh, který mě bavil hlavně tím, jak opravdový a skutečný byl.

Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 19 miliónů titulů. Hruškadóttir. Autor Jana Šrámková Rok vydání 2008 Nakladatel Labyrint Vazba brožovaná Formát 12 x 19 cm Počet stran 111 Stav lehce ušpiněná ořízka Dostupnost v externím skladu (nutno objednat) 70 Kč.

POVEZANE KNJIGE